Půjčka bez poplatků

Chcete konečně půjčku bez poplatků? Tak se svěřte do péče nám. Naše půjčky jsou opravdu bez poplatků předem.

Online žádost

Nebankovní půjčka, flexibilní nebankovní půjčka

Koupili jste nový byt a jediné co Vám do něj schází je osvětlení? Všechny prostředky jste nakoupili za svoje peníze, ale na osvětlení Vám prostě a jednoduše nezbylo? Nevíte co s tím, jak tuto situaci řešit a společně se svým partnerem dospíváte k tomu, že by se Vám hodila půjčka, jako řešení této situace?

Nebankovní půjčka na rekonstrukci a bez registrů

Jste mladí, tak máte jistě přehled ohledně společností, které se na trhu nacházejí, a které poskytují různé služby svým klientům, jak se dostat ze složitých finančních situací? U většiny společností je nutné splnit určité podmínky k tomu, aby Vám půjčku poskytli, to se týká i té naší společnosti.

Jsme společnost, která díky svým zkušenostem poskytuje svým klientům produkty sjednávané přímo jim na míru. O jaké produkty se jedná a co poskytujeme svým klientům? Jedná se výhradě o půjčky, jak spotřebitelské, tak podnikatelské. Jejich výše je námi ovlivněna a k jejich sjednání dochází až po splnění určitých podmínek.

V případě, že si potřebujte půjčit na financování osvětlení do Vašeho nového bytu, tak se jedná o spotřebitelskou půjčku, kterou poskytujeme ve výši až 300.000 Kč, kdy je nutné mít prokazatelný příjem. Co to znamená? To v překladu znamená, že nám musíte doložit, odkud Váš příjem pochází, nejčastěji to bývá příjem ze zaměstnání, podnikání nebo příjem z pobírání starobního či invalidního důchodu apod.

Půjčka pro zaměstnance i podnikatele

Současně s tím musíte nám prokázat, že nejste v exekučním řízení a "nebydlíte" na městském úřadu. Trvalý pobyt na městském úřadu se zejména týká osob, které bydlí u svých kamarádů, ale majitel nemovitosti nesouhlasí s přihlášením Vaší osoby na jeho bydliště.

Jestliže se ale vyskytujete v dluzích a situaci hodláte vyřešit pomocí insolvenčního řízení a úspěšně insolvenci dokončíte, tak Vám nabízíme půjčku po insolvenci. Tato půjčka může dosahovat až 50.000 Kč, ale současně s tím Váš prokazatelný příjem musí dosahovat nejméně 12.000 Kč.

Naše společnost poskytuje i podnikatelské půjčky v rozmezí od 30.000 Kč do 75.000 Kč, které jsou vhodné zejména k překlenutí období, ale jak tuto půjčku využijete je čistě jen na Vás. Je ale nutností nám doložit občanský průkaz a současně nebýt v exekučním řízení a nemít napsané trvalé bydliště na městský úřad. Na Váš příjem z hlediska podnikatelské půjčky nehledíme.

To je vše, co naše společnost nabízí svým klientům. Při sjednávání půjčky se snažíme vyjít vstříc požadavkům našich klientů a jednáme s nimi odpovědně a tak, abychom jim poskytli ideální řešení pro jejich problém. Námi sjednávané půjčky pochází z bankovní i nebankovní oblasti trhu.

Online žádost o půjčku

Created by Wallis Media

© 2016 - 2019 Wallis Europe s.r.o.